Mis asi see on “Einari jututuba”

 

Sa võibolla istud praegu oma arvuti ees ja mõtled: Kes see Einar Kuusk veel on? Ma olen filmitegija ja näitleja, olen sotsiaalmeedias tootnud sisu aastast 2003 ja otsustasin, nagu näed, hakata tegema Podcasti või eestikeeles Taskuhäälingut. Türa kui lame nimi, “Taskuhääling”. Kes selle peale tuli? Ei ausalt ka, andke mulle selle venna nimi või aadress, kui teate.

Igastahes, ma olen viimastel aastatel palju Podcaste kuulama hakanud ja vaikselt, salaja enda Podcastist unistanud. Istusin siis üks päev enda ema diivanil kus ma hetkel magan, sest ma olen vaene sitakott, ja sain järsku aru kui palju kuulsaid inimesi ma Eestis tunnen. Küsisin enda käest: Miks ma Podcasti tegema ei hakka ja neid inimesi külla ei kutsu? Sain ka kiirelt vastuse: Sest sa oled vaene sitakott. Kust sa selle jaoks raha saad? Aga skisofreenik nagu ma olen, ma vastasin kohe iseendale: Ma olen Einar Kuusk. Ma saan selle raha.

Ja ma sain selle raha. Mõned nädalad hiljem, me istume nüüd siin veebisaidil ja sündinud on “Einari Jututuba”: Eesti ainuke esimene normaalne podcast. Kuulake, kuidas ma istun tuntud- ja muudmoodi huvitavate Eesti inimestega maha ja räägin nendega nende elust, lapsepõlvest, karjäärist ja lambi asjadest mis meil vestluse käigus pähe tulevad.

Pin It on Pinterest

Share This